Нацьому ми з Оксаною поїхали назад. Вона подякувала, що ми відгукнулися на проблему, але насправді, дякувати немає за що. Появу огорожі на кладовищі ми поки що не наблизили. Навпаки, стали свідками якоїсь організаційноїнеспроможності. Голові Карпівської громади воно наче створює якісь непотрібні незручності. Криворізька влада (хто б це не був персонально) приймає рішення лише на свій розсуд, районна військова адміністрація наче взагалі ні при чому. Районна у місті рада проявляє власну ініціативу. Загального підходу немає, єдиного порядку немає, єдиного бачення як мають виглядати військові поховання немає. Але всі без виключення на словах погоджуються, що ситуація нехороша.