— Уже в рамках проєкту ми брали участь в зйомках кліпу для Євробачення, — говорить Тетяна Магда. — Знімалися не тільки ми, але й вчительки з різних зруйнованих шкіл, волонтерки. Основна думка цього кліпу — незламні жінки України. Є інформація, що по Україні зараз зруйновано близько 2 000 шкіл, і нам справді дуже пощастило, що саме нашу гімназію відібрали для того, щоб збирати гроші на відбудову.
— Ми взяли з собою багато дитячих малюнків, на яких було написано: "Хочу в школу", — розповідає Тетяна Магда. — Ми купили невеликі брелоки з ангелами, і коли йшла підготовка до пресконференції, ми зайшли до дівчат у гримерку. Їм дуже сподобалося, як їх намалювала дівчинка, яка ходить до п'ятого класу. Потім ми вручили їм ці талісмани, ангелочки, і ми разом сфотографувалися. Вони говорили, що ми — героїчні люди. Але ми всім казали: ми не героїчні, ми звичайні люди, як всі в нашому селі та навколишніх місцевостях, де були військові дії. Ми просто живемо, робимо свою роботу, виховуємо і навчаємо дітей.
Знайомимося з Ольгою Дашко. Офіційно її посада — завідувачка Великокостромської гімназії-філії Зеленодольського ліцею №2 Зеленодольської міської ради Дніпропетровської області. Але будемо називати її по-простому директоркою школи.
— Я працюю в цій школі 45 років. Коли її збудували, я була ученицею 9 класу. Ви бачите, що наша школа розташована в такому гарному місці. Тут колись було три сільські озера і дуже багато квітів, особливо ромашок. У школах тоді налічувалося 810 учнів, не вистачало класів, було по два-три паралельні класи, було гамірно, було шумно, було весело. Ми буквально жили в цій школі, ми за нею доглядали — це наше рідне.