Відновлення деокупованих та прифронтових громад значною мірою залежить від зовнішньої допомоги. На практиці це означає необхідність самостійно шукати донорів. Якщо грантову заявку схвалюють — якесь відновлення буде. Не схвалять — відповідно, треба писати ще.
Ще кілька кілометрів - і в’їжджаємо у Нововоскресенське. Від Каховського водосховища це приблизно 35 кілометрів на схід. Серед усіх сіл Нововоронцовської громади це село найвіддаленіше від лінії фронту. Тому тут спокійніше. Ну, і так сталося, що попри окупацію, Нововоскресенське більше вціліле, ніж інші села громади, ніж та сама Миролюбівка. Ще півроку тому тут була повністю зруйнована критична інфраструктура. Не було світла, газу та води. Наразі електропостачання відновлено та працює без перебоїв, а також у двох кінцях села підключено свердловини, тож з водою великих проблем немає. Центр села — це майдан, поряд з яким знаходяться сільрада, ФАП, будинок культури, школа, дитсадок, магазини. Школа розграбована та зруйнована. Будинок культури — так само. ФАП уже відновлений. Відновлення сільради планується. Каріна розповідає, що вдалося залучити до відновлення села громадську організацію «Будуємо Україну Разом». Приїхали представники і запропонували відновити саме сільраду. До війни вона була, як багато де, з туалетом на вулиці. А тепер має бути сучасна будівля.
Поряд ФАП, який відремонтований за підтримки «Лікарів без кордонів». У будівлі поряд розвантажують гуманітарку. Постійно під’їжджають люди, виносять коробки з продуктами. Раз на тиждень привозять і питну воду. Іноді бувають матеріали для ремонту будинків. Пошкоджених в селі близько 70.